• Język: Polski Polski
 • Waluta: PLN
 • Zmień

Język:

Waluta:

Koszyk

Koszty dostawy

Koszty i formy dostawy

 • Poczta Polska - list polecony priorytetowy - 9,50 zł

 

 • Paczkomat InPost - od 18,99

*Przy zleceniu odbioru w weekend obowiązuje dopłata - 8,00 zł.

 • Kurier InPost - od 20,99 zł
 • Kurier DPD - od 25,90 zł
 1. Przy zamówieniu produktów z kategorii NASIONA - dosyłane są one osobną wysyłką z magazynu głównego. 
 2. Zdecydowana większość produktów wysyłana jest bezpośrednio z hurtowni. 
 3. Paczki są zazwyczaj wysyłane do 5 dni od otrzymania płatności i wysyłane za pośrednictwem wybranej firmy z opcją śledzenia i nadania.  Bez względu na to, jaką wysyłkę wybierzesz, udostępnimy Ci link do śledzenia przesyłki online.
 4. Opłaty za wysyłkę obejmują opłaty manipulacyjne i pakowania, a także koszty wysyłki. Opłaty manipulacyjne są stałe, natomiast opłaty transportowe różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki. Radzimy grupować przedmioty w jednym zamówieniu. Nie możemy grupować dwóch odrębnych zamówień złożonych oddzielnie, a opłaty za wysyłkę będą miały zastosowanie do każdego z nich. Twoja przesyłka zostanie wysłana na własne ryzyko, ale dokładamy wszelkich starań, aby chronić delikatne przedmioty.
 5. Pudełka są odpowiednio duże, a Twoje przedmioty są dobrze chronione.
 6. Przy zamówieniu ziemi i innych podłoży nie obowiązuje darmowa dostawa. Koszt transportu wyliczany jest indywidualnie.
 7. Kupujący odmawiając przyjęcia przesyłki pobraniowej bez odstąpienia od umowy nie dotrzymuje warunków umowy kupna-sprzedaży, co w myśl kodeksu cywilnego jest wykroczeniem.
 8. W przypadku kiedy towar wysłany za pobraniem nie zostanie odebrany, kosztem pakowania, dostawy oraz zwrotu przesyłki będzie obciążony kupujący. Wezwanie do zapłaty zostanie dostarczone drogą telefoniczną, mailową lub pisemną. Jeśli te metody okażą się nieskuteczne sprawa zostaje przekazana do windykacji.  
 9. W przypadku nieodebrania przesyłki i konieczności ponownego wysłania towaru, klient zobowiązany jest pokryć koszt ponownej wysyłki oraz koszt zwrotu do firmy. 
 10. Przy płatności za pobraniem pobierana jest dodatkowa opłata. 

 

 

 

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.