• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • Zmień

Język:

Waluta:

Koszyk

O firmie

Hydroponika Bez Ogródek to niepowtarzalna i profesjonalna firma. Powstała z pomysłu Marcina Miczajki - znanego w Polsce i nie tylko specjalisty uprawy roślin w tym: papryki chili, konopi czy roślin ozdobnych. To nie jest tylko praca ale przede wszystkim pasja. Uprawą roślin zajmuję się od ponad 15 lat. W tym czasie rozwijałem swoje umiejętności przez doświadczenia i obserwacje. To dzięki 10 latom uprawy najróżniejszych odmian papryki chili i wypracowaniu swoich skutecznych metod aktualnie jest w Polsce tak wielu zadowolonych hodowców. Dbałość o szczegóły to jedna z wielu kwestii, których trzymam się na każdym kroku. 

Pomijając ww. doświadczenie posiadam również kwalifikacje w prowadzeniu produkcji rolniczej nr 283/RL03/2020, oraz kwalifikację rolniczą nr D/77012575/21 dzięki którym pomagam w:

  • doborze roślin do warunków klimatyczno-glebowych i ekonomicznych regionu i gospodarstwa, 
  • planowaniu prac związanych z uprawą roślin, siewem, sadzeniem nawożeniem, zabiegami pielęgnacyjnymi, ochroną i zbiorem roślin w uprawie konwencjonalnej, ekologicznej, specjalnej oraz innowacyjnej, z zachowaniem zasad wzajemnej zgodności i rachunku ekonomicznego, 

 

  • Hydroponika Bez Ogródek została wpisana przez PIORiN do urzędowego rejestru podmiotów upoważnionych do wystawiania paszportów roślin pod nr PL-24/73/7459.
  • Hydroponika Bez Ogródek została wpisana do ewidencji dostawców prowadzonej przez Śląskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Roślin i Nasiennictwa w Katowicach pod numerem 24/73/7459.

 

W roku 2023 otrzymaliśmy certyfikat Firma Godna Zaufania za nieposzlakowaną opinię, etykę w prowadzeniu działalności biznesowej oraz rzetelne podejście do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów wg. Centrum Badania Opinii Klientów. 

    

Hydroponika Bez Ogródek - Marcin Miczajka

Wyzwolenia 21a/1,

44-200 Rybnik

NIP: 6423206717

 

Czynne: od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00

email: kontakt@hydroponikabezogrodek.pl

 

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.